Το ντέρμπι του Ολυμπιακού με τον Παναθηναϊκό σε εικόνες

INTIME

Ο Ολυμπιακός υποδέχτηκε τον Παναθηναϊκό για την 3η αγωνιστική των playoffs της Super League 1.

H ομάδα του Πέδρο Μαρτίνς προηγήθηκε πολύ γρήγορα στο σκορ όταν στο πέμπτο λεπτό ο Γκιγιέρμε μετά από κλέψιμο του Καμαρά στον Ανουάρ έκανε το σουτ και έκανε το 1-0 στο ματς.

Στη συνέχεια οι γηπεδούχοι μάλιστα βρήκαν τον δρόμο και για το 2-0 στο 21ο λεπτό όταν μετά από συνεργασία του Μπουχαλάκη με τον Ομάρ, ο Νορβηγός σέντραρε και ο Ελ Αραμπί έβαλε ένα ακόμα γκολ στο Πρωτάθλημα.

Στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων, με εξαιρετικό φαλτσαριστό σουτ από το ύψος της περοχής, ο Καφού έγραψε το 3-0 κι έδωσε θριαμβευτική χροιά στη νίκη της ομάδας του.